Pánske opasky

Opasok má veľmi dôležitú úlohu. Drží nohavice na tele tak, aby sa nezosúvali pod pás a tým nedeformovali svojmu majiteľovi postavu. Správny opasok by mal byť predovšetkým nenápadný, no to ešte neznamená, že nemusí byť kvalitný. Naopak, kvalitný pánsky kožený opasok je doplnok, ktorý na vás ocenia nielen znalci módy, ale aj ľudia, ktorí len jednoducho majú radi pekné oblečenie a vyladené detaily.

#ShowMore#

Ak by sme žili v ideálnom svete, pánske opasky by vlastne ani nemuseli existovať. Ak by sme totiž boli striktní zástancovia dodržiavania módnych pravidiel, nohavice by vám mali na tele držať samé. Nemali by ste potrebovať ani kožený opasok, ani žiaden iný. V tomto prípade však „našťastie“ v ideálnom svete nežijeme a tak si svoje zvršky môžeme skrášliť pekným a kvalitným opaskom.

Aký pánský opasok si vybrať?

Ak si chcete vybrať nový opasok v prvom rade si treba položiť otázky k akému oblečeniu ho chcete a pri akej príležitosti ho budete nosiť. Viacmenej sa totiž pánske opasky dajú rozdeliť na dve kategórie, na formálne (najčastejšie kožené opasky) a voľnočasové. Treba však dodať aj to, že väčšina pánov nerozlišuje ani medzi nimi a nosí klasické kožené opasky aj k voľnočasovému outfitu. Nepovažuje sa to však za faux pas. Oveľa ťažším hriechom je obliecť si neformálny opasok k formálnemu odevu, to už je nepatričné dosť.

Pánske kožené opasky a ich ponuka

My sa pri zostavovaní našej ponuky pánskych opaskov snažíme čo najviac dbať na kvalitu. Aj preto u nás prevažujú pánske kožené opasky. Jednak, ako sme už spomenuli, sa dajú všestrannejšie využiť a tiež sú jednoducho odolnejšie. Naše pánske kožené opasky sú z dobrej kože, sú výborne a zručne opracované, hrany sú dostatočne začistené a spony vydržia naozaj veľa.

Správna dĺžka a farba pánskeho koženého opasku

A ako si zvoliť dĺžku? Sto ľudí, sto chutí, my ale odporúčame vyberať si opasok tak, aby ste ho zapli približne v niektorej zo stredných dierok. Jeho voľný koniec by mal potom dosahovať na prvé pútko nohavíc a nemal by výrazne prečnievať.

Dôležité je však skutočne hlavne to, aby ste opasok dobre zladili, zlaté pravidlo znie, aká farba topánok, taká farba opaska. Nikdy nenoste čierny kožený opasok k hnedým topánkam a naopak. Pokiaľ to dodržíte, môžete si byť takmer stopercentne istý, že ste opasok vybrali dobre.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cena

1213
11213

Značky

Dĺžka

Materiál

Veľkosť

Zobrazených položiek: 3
Celokožený pánsky opasok v čiernej farbe PM-4-ČP10
€12,90

Klasický čierny kožený pánsky opasok s netradičnou prackou

162000
Modrý pánsky kožený opasok PM-4-MP1
€12,90

Trendový tmavo modrý pánsky kožený opasok do riflí

162004
1362 pansky hnedy opasok z pravej koze pm 4 hp1
€12,90

Svetlo hnedý kožený opasok s hranatou prackou

161576

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie