Oblečte sa do FUNKY rytmu!

farebna-moda-funky-styluLeto, vône, farby, pestrosť, energia, endorfíny, dobrá nálada, to všetko sa dá opísať jedným slovom – FUNK. Tento štýl dnes nachádzame nie len v predajniach hudobných albumov, platní a CD-čiek, ale Funky fashion môžeme vídať čím ďalej, tým viac aj na módnych prehliadkach velikánov ako je napríklad prestížna značka Desigual či D&G. Vyzbrojte sa aj vy na leto vo Funky štýle a zaujmite oko nejedného okoloidúceho.

Staňte sa stredom svojho vesmíru

Vedeli ste o tom, že pri otázke, čo príde mužom na ženách najviac atraktívne ohľadom ich šatníka, takmer 80% z nich odpovedalo „červené“ oblečenie? Červená farba vo všeobecnosti priťahuje pozornosť. Taktiež prináša pozitívnu energiu a to nie len tomu, kto ju má na sebe, ale aj človeku, ktorý sa na ňu pozerá. Červená aj oranžová patria k farbám, ktoré by mala mať v šatníku každá žena. Dokážete si predstaviť čo sa stane, keď tieto farby doplníte žiarivou žltou, vznešenou bielou a sýtou tyrkysovou? Explózia emócií, energie a pocitu sebavedomia sa dostavia behom jedinej minúty a vy sa stanete prianím každej ženy a predstavou každého chlapa.

 

Ste človekom, ktorý obdivuje tento štýl, no sám by sa na toľko farieb osobne nikdy neodhodlal? Nevadí, aj v toto prípade máme pre vás super alternatívu na to ako byť funky, no zároveň si zachovať vlastnú identitu. Našou radou sú topánky a doplnky. Nezáleží na tom či ste milovníčkou jednofarebných outfitov alebo tlmených vzorov. Pôsobiť sviežo a letne môžete aj s tým správne farebným párom sandálov či náušníc. Zvoľte si jednofarebný outfit v akejkoľvek farbe a doplňte ho o funky topánočky a každý pohľad bude patriť len a len vám!

Kráčajte sebavedomofunky-farebny-styl

K tomu, aby pozornosť každého navôkol patrila iba vám je potrebné predsa len ešte niečo. Tým niečím je vaše sebavedomie. Verte v seba a svoju osobnosť, verte v to, že práve vy ste tou najatraktívnejšou osobou v priestore a vedzte, že sa ňou aj stanete. To, ako človek vníma seba samého ovplyvňuje aj to, ako ho vnímajú ostatní okolo neho. Buďte hrdá na to kým ste a ukážte všetkým, že tento svet patrí vám!

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie