Dámsky kožený opasok v sivej farbe PD-2-SV1

Neohodnotené
Značka: CZ
Tmavo sivý dámsky kožený opasok s kovovou prackou
Variant:
Dostupnosť Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 161560 161650 Zvoľte variant
€7
Dámsky kožený opasok v sivej farbe PD-2-SV1
Neohodnotené
Značka: CZ

Kvalitný opasok z pravej kože je nemal chýbať v šatníku žiadnej dámy. Okrem jeho praktického využitia, môže byť práve tým detailom, ktorý dotiahne aj pomerne jednoducho vyzerajúci outfit do dokonalosti. Dámsky opasok je vyrobený z pravej hovädzej kože, čo je zárukou toho, že svojej majiteľke bude slúžiť dlhé roky, ak nie desaťročia. Celokožené opasky ponúkame v rôznych farebených prevedeniach s kvalitnými prackami, tak aby si z našej ponuky mohla vybrať každá dáma. Šírka opasku je 1,9 cm.

Naša rada: Ak sa rozhodujete medzi dvojmi veľkosťami, vyberte si radšej väčší opasok. Každý kožený opasok, ktorý máme v ponuke je totiž jednoducho možné skrátiť aj v domácih podmienkach.

Pri každom koženom opasku máme číselný údaj uvedený v centimetroch. Tento číselný údaj neoznačuje celkovú dĺžku opasku. Je to údaj, ktorý uvádza dĺžku opasku od pracky po strednú dierku, spravidla druhú dierku opasku. Opasok označený ako „90“ má celkovú dĺžku cca 105 cm a je ideálny pre osoby, ktorý obvod pásu je 90 cm, atď. Na určenie najpresnejšej miery opasku vám postačí obyčajný krajčírsky meter. Oblečte si nohavice, do ktorých budete opasok najčastejšie používať. Do pútok navlečte krajčírsky meter,tak ako by to bol opasok. Ak ste namerali napríklad 83 cm, odporúčame vám objednať si opasok veľkosti „85“.

Neviete akú veľkosť opasku si objednať? Tak si prečítajte návod na našom blogu:  Ako skrátiť kožený opasok

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opasky
Dĺžka: 100, 105
Farba: sivá
Materiál: 100% pravá koža