Máte už zbalené na POHODU?

sivá mikina s jemne bielou potlačouNajväčší letný festival na Slovensku sa k nám blíži závratnou rýchlosťou aj tento rok. Pohoda trvá celé 3 dni a keďže sa jedná o festival pod holým nebom treba sa dostatočne vybaviť v prípade každého počasia, ktoré môže nastať. Uistite sa, že máte nie len štýlové, ale tiež pohodlné a teplé oblečenie, ktoré oceníte každým kúskom svojho tela.

Tepláky predstavujú úplný základ vašej výbavy!

Názor, že tepláky a legíny sú oblečenie výhradne na doma a najlepšie vtedy, keď vás nikto nemôže vidieť, je už dávnym mýtom. Ak sa chystáte na stanovačku v duchu tohto festivalu tepláky sú to pravé orechové. Dnešné štýly dizajnov, potlačí, farieb a strihov sú nekonečné, a ak si zvolíte tu správnu kombináciu, získate 2 v 1. Budete nie len štýlová, ale tiež v absolútnom komforte bavlny, ktorá vás ochráni tak pred silným slnkom ako aj pred nepríjemným dažďom. A keďže pohodlia ako tepláky nie je nikdy dosť, tak naša rada znie: Zbaľte si ich ako prvé a zbaľte si ich rovno dvoje, určite nebudete ľutovať!

 

Mikiny, tričká, batohy...

Keď je reč o pohodlnom oblečení, samozrejme, že vec ako mikina a tričko vo vašom batohu nemôže chýbať! Mikiny sú tu s nami už predsa tak dlho... Uistite sa, že máte dva druhy a to jednu tenšiu a druhú hrubšiu. Všetci poznáme to júlové počasie kedy počas dňa hľadáte aj ten najmenší tieň, no ako náhle sa zotmie siahnete po každej deke na blízku. Samozrejme, počasie je nevyspytateľné a preto je dobré mať aj zopár tenučkých a priedušných tričiek s krátkymi, dlhými či trojštvrťovými rukávmi, ktoré pri denných páľavách obmeníte aj niekoľko krát. No a na záver máme pre vás radu v podobe produktu nad zlato. Zabezpečte si maličký, rozkošný batoh, v ktorom budete mať všetky dôležité veci stále pri sebe. Batôžtek by mal byť dostatočne veľký na to, aby ste v ňom mohli schovať peňaženku, mobil a slnečné okuliare, no zároveň dosť maličký preto, aby vám nezavadzal pri skákaní v dave ostatných nadšencov tohto úžasného festivalu.

Základná výbava v podobe pohodlného oblečenia je na svete a teda jediné čo ostáva je vybaviť sa dobrou náladou, úsmevom a kamarátmi a vydať sa 3 a pol dňa relaxu!

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie